Стара Чипка Од Тоул Стерлинг Сребрена Овошна Вилушка Поставена 4-парче HH WS Прилагодено направено 6
Свеж

Стара Чипка Од Тоул Стерлинг Сребрена Овошна Вилушка Поставена 4-парче HH WS Прилагодено направено 6

DEN 1.67

Достапно.

Бренд : Таул. Тип : Вилушка Во Собата. Возраст : Пост-1940. Шема : Стара Чипка. Состав : Стерлинг Сребро. Стара Чипка Од Сребрена шуплива рачка Со нерѓосувачки имплементирајте индивидуален Комплет За Овошна Вилушка од 4 парчиња, 6; обичај направен Во Моделот Стара Чипка Со Крпа. Не е монограмиран и е во одлична состојба.Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во вашата количка.

Детали

Избор на клиенти