Кореле Лиа 10.25 Во Вечера Плоча Во собата на 6
Свеж

Кореле Лиа 10.25 Во Вечера Плоча Во собата на 6

DEN 3.00

Достапно.

Вртлозите од кобалт сино и даваат на оваа чинија за вечера разиграна гледна точка. Офсет дизајнот изгледа свежо и забавно, додека класичната бела основа и обликот на купе го одржуваат класичен. Ништо друго-како-тоа, трослојно-силно стакло високо се спротивставува на чиповите и пукнатините лесни и лесни За ракување со ултра-хигиенски, непорозни и лесни за чистење стаклени Плочи, компактно зафаќајќи половина од просторот на Керамички садови Машина за Миење Садови, микробранова печка и загреана печка безбедно Изработено со гордост Во Корнинг, њујорк 3-годишна ограничена гаранција.

Детали

Избор на клиенти