Наследство Премија Топливи Памук Мешавина Вата 90 х 108 од Хобс
Свеж

Наследство Премија Топливи Памук Мешавина Вата 90 х 108 од Хобс

DEN 591.36

Достапно.

Наследство Премиум Топлива Памучна Мешавина Вата 90 " х 108. Елиминирајте го потпирањето со конец или игла со ова 80% памук/20% полиестерско вата со топлива смола од двете страни. Удирањето со игла може да биде ватирано на растојание од 4 инчи. Кралицата големина 90 "х 108".Производител : Хобс.

Детали

Избор на клиенти