Сјај За усни Цел Сјај Сјај За Усни Долготраен Течен Кармин Хидратантен Незакачен Чист Високо Пигментиран Сјај за Усни 2,6 мл Девојче Сјај За Усни Природен
Свеж

Сјај За усни Цел Сјај Сјај За Усни Долготраен Течен Кармин Хидратантен Незакачен Чист Високо Пигментиран Сјај за Усни 2,6 мл

DEN 110.88

Достапно.

Погоден За Цела Сезона Шминка И Во Сите Прилики, Особено Додека Сте Во Канцеларија, Состаноци, Шопинг, Забави. Одлично За Секого, Без разлика дали Сте Почетник Во Шминка или Шминкер. Ве Молиме Имајте Предвид Дека Производот Може Да Биде Оштетен За Време На Пратката, Ако Добиете Скршена Стока Или Не Сте Задоволни Со Нашиот Производ, Ве Молиме Да Се Чувствувате Да Не Контактирате И Ние Нема Да Штедиме Напори Да Ви Понудиме Најдобро Решение. Нашата Козметика Никогаш Не Се Тестира На Животни, Лесно Се Перат И За Чувствителна Кожа. Да, Користете Благ Сапун И Вода. Се Препорачува За Возраст Од 5 И Повеќе Години. Совршен Како Подарок Испраќа До Љубовник, Семејство и Пријатели Кога Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот На Вљубените, Роденден и Друг Фестивал!. Направете Ги Вашите Усни Супер Привлечни И Бакнувачки Со Користење На Нашата Разновидност На Сјаеви За Усни. Мирисот Е Апсолутно Хипнотизирачки И Вкусен Што Ги Прави Вашите Усни Попривлечни. Сјај За усни Цел Сјај Сјај За Усни Долготраен Течен Кармин Хидратантен Незакачен Чист Високо Пигментиран Сјај за Усни 2,6 мл Девојче Сјај За Усни Природен Сјај За Усни Долготраен Течен Кармин Хидратантен Незакачен Чист Високо Пигментиран Сјај за Усни 2,6 Мл Материјал : Пластична Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 20гр големина на Пакетот : 9, 5х1, 7х1, 7см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Детали

Избор на клиенти