Medicook Soft Fonam Sleeper Sleeper Ear, NRR 33 Decibels, 40 пара
Свеж

Medicook Soft Fonam Sleeper Sleeper Ear, NRR 33 Decibels, 40 пара

DEN 117.76

Достапно.

100% Пу. Увезени. Екстра-мека, пена со низок притисок, брзо за лесно вметнување, направете ги приклучоците за уво на Medicook доволно удобни за да ги носат цела ноќ. Заштита на слухот : Работа на бучно работно место, користете алатки за напојување, користете косилка, имате бучни соседи и моторни спортови, пукање, приклучоците за ушите на Medicook се совршени за блокирање на несакана или штетна бучава. Направено од не-алергична и не-иритирачка пена, 100% сосема нов и висок квалитет. Високо блокирање на бучава од NRR 33 d B за подобрување на спиењето, концентрацијата и заштитата на слухот (градежни работи, патувања, авиони и превенција на бучава). 40 пара (80 компјутери) ЕРА приклучоци во шише. 100% нова и високо квалитетна функција : Подобрување на спиењето, концентрацијата и заштитата на слухот : Дома, спална соба, патување, работно место и центарот на градот тесно се држат до надворешниот аудитивен канал до изолиран материјал за бучава : полиуретан.

Детали

Избор на клиенти