Адаптер за Boxwave Компатибилен со Lenovo Yoga Tab 11-USB-A до C Portchanger, USB Type-C OTG USB-A конвертирање на податоци за полнење-Метални сребрени
Свеж

Адаптер за Boxwave Компатибилен со Lenovo Yoga Tab 11-USB-A до C Portchanger, USB Type-C OTG USB-A конвертирање на податоци

DEN 0.33

Достапно.

? [Конверзија на портата] Адаптер за боксер компатибилен со Lenovo Yoga Tab 11 (ZA8 W). Адаптерот USB-A до C Portchanger ја претвора вашата традиционална USB-A-порта во ажурирана порта USB-C! Овој Portchanger има USB-A (машки) и USB-C (женски). Ја прави вашата постара USB-A-порта во ажурирана USB-C порт, така што сега може да го наполни вашиот Tab на јога 11 (ZA8 W), како и моќност понови уреди и додатоци. ? ? [Податоците за пренесување] Функционалноста за време (OTG) ви овозможува да пренесувате податоци, како и да ги користите вашите додатоци за USB Type-C на USB тип-А порта!. ? [Петте е подобро од една] доаѓа во удобен 5-пакет за сите ваши пристаништа! Претворете ги сите ваши пристаништа, споделете ги со пријателите и семејството или зачувајте ги за идна употреба. ? [Компактен и преносен] Овој мал, но моќен адаптер е помалку од еден инч долг и половина-инчен широк. Тоа е најмалиот адаптер на планетата! Лесно е да се донесе со вас во случај другите места да немаат USB-порта за тип-C за да го наполнат вашиот уред со!. ? [Алуминиумска легура] Конструирана со алуминиумска легура со висок степен за да се обезбеди долготрајна употреба. Мазна четкана површина е стилска и софистицирана. Boxwave адаптер компатибилен со Lenovo Yoga Tab 11 (ZA8 W). Дали некогаш сте се обиделе да го наполните вашиот јога -таб 11 (ZA8 W), но вашиот извор на енергија е погрешна порта? Користете Portchanger на Boxwave? Овој Portchanger има USB-A (машки) и USB-C (женски). Ја прави вашата постара USB-A порта во ажурирана USB-C порта, така што сега може да го наполни вашиот јога-таб 11 (ZA8 W), како и моќност понови уреди и додатоци.Но-ГО (OTG) функционалноста ви овозможува да пренесете Податоци, како и користете ги вашите додатоци за USB Type-C на USB Type-A порта! Доаѓа во удобен 5-пакет за сите ваши пристаништа! Претворете ги сите ваши пристаништа, споделете ги со пријателите и семејството или зачувајте ги за идна употреба. Овој мал, но моќен адаптер е помалку од еден инч долг и половина-инчен широк. Тоа е најмалиот адаптер на планетата! Лесно е да се донесе со вас во случај на други места да немаат USB-порта Type-C за да го наполнат вашиот уред со! Конструиран со алуминиумска легура со висок степен за да се обезбеди долготрајна употреба. Мазна четкана површина е стилска и софистицирана. Конвертирајте и надградете го вашето пристаниште со USB-A до C Portchanger!.

Детали

Избор на клиенти