Anker USB C Кабел [2Pack, 6ft], USB A ДО USB C Полнач Кабел, Премиум Најлон Кабел за Полнење &засилувач; Anker USB C Кабел [2Pack, 3ft], USB a ДО USB C Полнач Кабел Брзо Полнење, Премија Најлон Кабел
Свеж

Anker USB C Кабел [2Pack, 6ft], USB A ДО USB C Полнач Кабел, Премиум Најлон Кабел за Полнење &засилувач; Anker USB C Кабел [2Pack,

DEN 1.33

Достапно.

- Предноста На Анкер : Придружете се на 50 милиони+ напојувани од нашата водечка технологија. - Подобрена Издржливост : Подобрените градежни техники и материјали прават кабел кој трае 12 € подолго. - Универзална Компатибилност : Дизајниран да работи беспрекорно со секој уред што користи USB-C порта. - Брза Синхронизација И Полнење : Поддржува брзо полнење до 15 W (3 A/5 V) и брзини на пренос на податоци до 480 Mbps. (Не е компатибилен Со Испорака На Енергија). - Што Добивате : 2 € Премиум НАЈЛОН-ПЛЕТЕНКА USB-а ДО USB-C Полнач Кабел (6ft), и 2 € Премиум НАЈЛОН-ПЛЕТЕНКА USB-а ДО USB-C 2.0 Кабел (3ft), добредојдовте водич, доживотна гаранција, и нашите пријателски услуги на клиентите. Предност На Анкер : Придружете се на 50 милиони+ напојувани од нашата водечка технологија. Предност На Анкер : Придружете се на 50 милиони+ напојувани од нашата водечка технологија. Број на модел : Б8172+Б8173.

Детали

Избор на клиенти