Микро USB ПОЛНАЧ За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Одговара За Comiso Надворешни Безжични Водоотпорни Bluetooth Звучници M20 X16,C26 U951 A220 Кабел Адаптер Снабдување
Свеж

Микро USB ПОЛНАЧ За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Одговара За Comiso Надворешни Безжични Водоотпорни Bluetooth Звучници M20 X16,C26 U951

DEN 2.00

Достапно.

Одговара За Comiso Отворено Безжични Водоотпорен Bluetooth Звучници M20 X16, C26 U951 A220 Кабел Адаптер Снабдување. Излез : 5 V (компатибилен СО 5v 1А/1.2 А/1.5 А/1.6 А/2А Микро USB уреди) Влез : 100-240 V 50-60 Hz. Безбедност и УЛ Наведени Сите наши производни линии се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење во годините што доаѓаат. Пакетот Вклучува : 1 X AC Адаптер. Гаранција : овој производ ги исполнува условите за замена или враќање на средствата во рок од 30 дена,а производителот обезбедува дополнителна Гаранција од 12 Месеци. Одговара За Comiso Отворено Безжични Водоотпорен Bluetooth Звучници M20 X16, C26 U951 A220 Кабел Адаптер Снабдување.

Детали

Избор на клиенти