Животински Мопс Куче Кредитна Банкарска Картичка УСБ Флеш Дискови Пренослив Мемориски Стап Клуч За Складирање Диск 64ГР
Свеж

Животински Мопс Куче Кредитна Банкарска Картичка УСБ Флеш Дискови Пренослив Мемориски Стап Клуч За Складирање Диск 64ГР

DEN 491.04

Достапно.

пластика. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив. Карактеристики : USB flash користи висококвалитетни чипови, кои можат да се користат долго време; големината на картичката е погодна за чување во вашиот паричник или ранец. Големина : УСБ должина на блиц : 3,3 инчи, ширина : 2 инчи, мала тежина, нема да го зголеми вашиот дополнителен товар. Прилики : стилскиот USB блиц е совршен за работа, состаноци, забави, патувања итн. запишете ги вашите незаборавни спомени. Совршен Подарок : персонализираниот дизајниран USB блиц е многу погоден како подарок за вашето семејство, пријатели На Нова година, Денот на Благодарноста, Божиќ, роденден, импресивен подарок. USB flash може да ги зачува сите датотеки и слики што ви се потребни. Со висококвалитетни материјали, широк спектар на бои и индивидуални графички дизајни, нема да зажалите за вашиот избор.

Детали

Избор на клиенти