WICFUN 4 Пакет 16GB USB Флеш Диск USB 2.0 Флеш Диск 16gb Повеќебоен Рефус
Свеж

WICFUN 4 Пакет 16GB USB Флеш Диск USB 2.0 Флеш Диск 16gb Повеќебоен Рефус

DEN 2.67

Достапно.

Мини дизајн, така што ќе може да го стави во џеб или било кој мал простор. Лесен За Употреба : Приклучок И Репродукција, компатибилен наназад СО USB 2.3 и погоре. во палецот диск кој ќе биде достапен во движење и може да се пристапи од било кој уред СО USB слот. 1 година гаранција, нашите производи се со добар квалитет и ветуваме дека секој проблем за производот во рок од една година откако ќе го купите, ќе биде загарантиран бесплатно. Мини дизајн, така што ќе може да го стави во џеб или било кој мал простор. Добра Вредност Пакет : 4 Пакет НА 16 GB USB Флеш Диск, вкупно 64 GB Капацитет. Употреба : Брз пренос на податоци ви овозможува да ги зачувате сите ваши важни документи, слики, видеа, софтвер, упатства за употреба итн.1 порти, поддршка Windows 10/8/7/Виста/XP/2000/ME/NT/98, MAC OS и Linux. - Доаѓа со јамка за очи за врвки или приврзок за клучеви, за лесно носење долго со клучеви, торба, чанта и мобилен телефон итн. Лесен За Употреба : Приклучок И Репродукција, компатибилен наназад СО USB 2. КАРАКТЕРИСТИКИ НА USB Флеш-Уредот : - Дизајн На Вртење : алуминиумскиот клип ротира 360 ° околу пластичното тело ABS кое со чувство на гумено масло завршува-димензијата НА USB е 2,12"*0,63 "*0,4 " (преклопување).1 порти, поддршка Windows 10/8/7/Виста/XP/2000/ME/NT/98, MAC OS и Linux.0 Компатибилен (Наназад компатибилен СО USB 1. Технички Спецификации : Чип : Одделение А, оригинален Бренд Флеш Меморија Чип Интерфејс : USB 2. Пријателски Дизајн : металната страна има ротација од 360°, го покрива и заштитува usb-крајот додека го носи наоколу и се враќа назад во која било положба, за најудобна употреба.

Детали

Избор на клиенти