Земјата Во Вселената USB Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск U Диск Палецот Диск 32G
Свеж

Земјата Во Вселената USB Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск U Диск Палецот Диск 32G

DEN 388.64

Достапно.

пластика. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Овој Диск Усвојува увезен водоотпорен чип со голема брзина, кој има стабилен квалитет, брз пренос и долг работен век. Карактеристики : Нашиот Усб-уред е дизајн во стилот на картичка, модерен и роман, напуштајќи ја традиционалната Форма На Дискот У и издвојувајќи се. Водоотпорен : овие погони на палецот се водоотпорни, отпорни на прашина, отпорни на удари и антимагнетни; убаво изработени, со светли бои, без избледување и висококвалитетна текстура. Големина : 3.3°2 инчи. ДИЗАЈН НА кредитна картичка USB флеш-уред, тенок и удобен, приклучок и игра. Прилики : USB флеш-уредот може да се користи за секојдневна работа во канцеларија, складирање информации, корпоративен публицитет, комеморација на соученици, личен имиџ и решавање на битието со визит-картички. Ова е исклучителна и практична Картичка-Тип У диск.Појавата на ОВОЈ USB флеш-уред е симпатична и модерна, а материјалот е отпорен на абење и издржлив.Без разлика дали сте во деловна канцеларија или секојдневна употреба, овој usb-уред е најдобриот и совршен избор.Ако сте во потрага за соодветен палецот дискови, имаме овој производ за вас.

Детали

Избор на клиенти