Криптонит Еволуција Мини-7 Велосипед У-Брава Со Кабел, Тешка Брава Против Кражба На Велосипед У, Окови од 13мм И Безбедносен Кабел Со Должина од 10мм x4ft Со Држач За Мон?
Свеж

Криптонит Еволуција Мини-7 Велосипед У-Брава Со Кабел, Тешка Брава Против Кражба На Велосипед У, Окови од 13мм И Безбедносен

DEN 2.33

Достапно.

3мм Зацврстена Челична Окова Со Максимални Перформанси Се Спротивставува На Рачните Алатки, Секачите за Завртки и Нападите на Потпора; Кабел Со Јамка Од Челик од 10мм за Дополнителна Безбедност.Забелешка : Измерете го задниот дел на вратата, вкрстената дупка и дебелината за да се осигурате дека ќе го пронајдете вистинското вклопување. Внатрешни Димензии За Заклучување : 3.25" х 7 "Должина На Кабелот : 4'. Клучна Безбедна Програма; Криптонитот ќе ги испрати вашите први 2 клучеви бесплатно, на глобално ниво, во случај да ги изгубите. Заштита Од Кражба Понуда; До 2 2,500 Надомест. Вклучува FLEXFRAME-U ЗАГРАДА обезбедување на удобен мулти-локација u - заклучување транспорт.

Детали

Избор на клиенти