КИММЕРИ РАБОТНИ ВОРДИ ЗА WЕНИЦИ КРАТКИ РАБОТНИЦИ ЗА ВЕНИЦИ БЕСПЛАТНИ ДЕЦЕРСКИ ДЕКЕРОНСКИ ЈОГА НА ЈОГА
Свеж

КИММЕРИ РАБОТНИ ВОРДИ ЗА WЕНИЦИ КРАТКИ РАБОТНИЦИ ЗА ВЕНИЦИ БЕСПЛАТНИ ДЕЦЕРСКИ ДЕКЕРОНСКИ ЈОГА НА ЈОГА

DEN 3.33

Достапно.

94% полиестер, 6% спандекс. Увезени. Материјал за влага за влага : Нашите врвови на тренингот за жени имаат густо шиење, висока еластичност и влага, што ги прави идеални за различни спортови, како што се вежби, салата, јога или секојдневно носење. затворање. Само миење на рацете. Карактеристики : Кошули за тренингот за жени/тенки, но не гледајте преку/високо затегнување/тркалезен врат/краток ракав/нежен лабав вклопување/врвови за јога. Кривови линии : Јога врвови за жени, со прекрасни украсени густи украсни декоративни линии, тие правилно ви градат искривена и енергична форма. Ласкава кошула за кошула : Летни врвови за жени со импресивни хелини кои кријат секаков вишок стомак и ги покриваат колковите навистина ве прават поелегантни и привлечни кога се спарени со хеланки и фармерки. Измијте ја облеката : Машината што може да се мие и да се мијат со рака. Не белило или железо, нежен циклус ако ја измиете со машина. Забелешка : ние силно предлагаме прво да ги преземете мерењата на вашето тело, а потоа да се однесуваат на нашата табела со големина пред нарачката, m = нас 10-12, l = нас 14-16, xl = нас 16, xxl = нас 18-26. Деколте : Тркалезен врат. Стил : Спорт/случајно. Ракав : краток ракав/без ракави. Модел : Енергично лесно зашивање. Материјал : Мека, дише, тенка, лесна, многу затегната. Карактеристика : . Лесна, тенка, но супер мека; Неверојатна флексибилност, но ја одржува формата. Мора да има за спорт во четири сезони-супер дишење, брзо сушење и влага. Енергичен изглед со активни линии и светла боја.СТУРДИ И ТРАНДИВНО.Креирање на секси и убави линии на телото. Одлично за секојдневно носење, шопинг, одмор на плажа, правење вежби, ноќен одмор, па дури и канцеларија, и др. Оди добро со Каприс, хеланки, обични чевли. М (САД 10-12) : - Биста-37,80 '' Должина-27.56 '' ракав-7,48 '' рамо 15,35 ''. L (САД 14-16) : - Биста-40,55 '' Должина-28.35 '' ракав-7,68 '' рамо 15,94 ''. XL (САД 16) : Биста-43.31 '' Должина-29.13 '' ракав-7,87 '' рамо 16,54 ''. XXL (САД 18-20) : - Биста-46,85 '' Должина-29.92 '' ракав-8.07 '' рамо 17,32 ''.

Детали

Избор на клиенти