TCM 15x30X7TC-BX NBR /CARBON Steel Seal, TC Type, 0,591 x 1,181 x 0.276
Свеж

TCM 15x30X7TC-BX NBR /CARBON Steel Seal, TC Type, 0,591 x 1,181 x 0.276

DEN 0.67

Достапно.

Димензии на пакетот : 2,5 L x 0,5 h x 2,5 W (инчи). Тежина на пакет : 0,03 фунти. Земја на потекло : Тајван, провинција Кина. Број на дел : 15x30x7 TC-BX. Димензии на пакетот : 2,5 L x 0,5 h x 2,5 W (инчи). Тежина на пакет : 0,03 фунти. Земја на потекло : Тајван, провинција Кина. Број на дел : 15x30x7 TC-BX. Дихтоматик нитрил двојна усна пролет целосно гумената обвивка.

Детали

Избор на клиенти