Fugetek 48 Компактен селфи стап и статив, проширување, безжичен далечински управувач со Bluetooth, лесен алуминиум, подготвен пат, компатибилен со iPhone 14 13 12 Pro XS Max XR X 8plus 7 & Androi
Свеж

Fugetek 48 Компактен селфи стап и статив, проширување, безжичен далечински управувач со Bluetooth, лесен алуминиум, подготвен

DEN 271.84

Достапно.

Лесен компактен селфи стап и статив : сите во еден селфи стап и статив. За фотографии, видеа, живост, Тик Ток. Лесен алуминиум, тежи само 10,5 мл, само 9 "кога се сруши. Универзална монтажа на завртки од 1/4", мала, но издржлива. Вграден статив за самостојни фотографии и видеа : Проширете ја рачката за селфи стап за самостоен статив. Не лизгање, цврсти стапала на ABS за безбедност и стабилност. Беспрекорна конверзија од селфи стап до Трипод. * Не се препорачува за големи DSLR фотоапарати. Лесно поврзување безжичен далечински управувач со Bluetooth : Работи до 50 метри. Далечински управувач во рачката или може да се отстрани. Компатибилен со i Phone i OS, Android 4.3 или понова. (*i OS нема карактеристика на зумирање и зуми на ограничени уреди со Android.). Два прекрасни подароци во еден : одличен високо квалитетен професионален селфи стап и статив за иста цена. Сите возрасти можат да го користат и ќе го сакаат. Пријателска услуга за клиенти од нашата канцеларија во Хјустон, Тексас. Лесен компактен селфи стап и статив : сите во еден селфи стап и статив. За фотографии, видеа, живост, Тик Ток. Лесен алуминиум, тежи само 10,5 мл, само 9 "кога се сруши. Универзална монтажа на завртки од 1/4", мала, но издржлива. Вграден статив за самостојни фотографии и видеа : Проширете ја рачката за селфи стап за самостоен статив. Не лизгање, цврсти стапала на ABS за безбедност и стабилност. Беспрекорна конверзија од селфи стап до Трипод. * Не се препорачува за големи DSLR фотоапарати. Лесно поврзување безжичен далечински управувач со Bluetooth : Работи до 50 метри. Далечински управувач во рачката или може да се отстрани. Компатибилен со i Phone i OS, Android 4.3 или понова. (*i OS нема карактеристика на зумирање и зуми на ограничени уреди со Android.). Два прекрасни подароци во еден : одличен високо квалитетен професионален селфи стап и статив за иста цена. Сите возрасти можат да го користат и ќе го сакаат. Пријателска услуга за клиенти од нашата канцеларија во Хјустон, Тексас.

Детали

Избор на клиенти