2 Парчиња Облека За Жени Краток Ракав Страна Сплит Пуловер Кошули И Боди Висок Половината Хеланки Панталони Невестински
Свеж

2 Парчиња Облека За Жени Краток Ракав Страна Сплит Пуловер Кошули И Боди Висок Половината Хеланки Панталони Невестински

DEN 971.20

Достапно.

100% Полиестер. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. ТКАЕНИНА : Материјалот Е Многу Удобен и Мек на Кожата. Тоа е Случајно и Шик и Прекрасно. Одличен Сет За Задачи. Исто Така Одлична Домашна Облека За Лежење. Одличен Избор Во Вашата Гардероба Или Како Одличен Подарок За Вашите Пријатели. ДИЗАЈН : Облеките Од 2 Парчиња За Жени Вклучуваат Долга Маица и Долги Панталони Со Бодикон. Лесно Облечете Го Или Одржувајте Го Лежерно. Може Да Биде Носете Го Ова Како Слатки Активни Тренерки, Удобни Комплети За Атлетска Облека, Секојдневни Облеки За Дневна Облека, Меки Комплети За Џогирање, Не Можете Да Погрешите ниту со тоа. ПРИЛИКИ : Одлично За Секоја Пригода Како Секојдневно, Секојдневно Носење, Ноќно Излегување, Коктел, Забава, Клуб И Така Натаму. Можете Исто Така Да Облечете Врв Или Панталони За Вежбање, Вежбање, Трчање, Вежбање, Јога, Џогирање Итн. Совршен За Пролет И Fall. ГОЛЕМИНА : Ве Молиме Проверете Ги Информациите За Големината НА ПОСЛЕДНАТА СЛИКА Пред Да Ја Поставите Нарачката. 2 Парчиња Облека За Жени Краток Ракав Страна Сплит Пуловер Кошули И Бодикон Висок Половината Хеланки Панталони Невестински Ромперсезона : men Зима Пол : Мажи Повод : Дневен, Секојдневен, Божиќен Материјал : должина На Полиестерски Ракав : Целосна јака : О-Вратот Одговара : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 Еез Врвови+1 ЕЕЗ панталони.

Детали

Избор на клиенти