BTKSDAS деца патики со лесни мрежи за дишење удобно трчање тениски атлетски момчиња чевли
Свеж

BTKSDAS деца патики со лесни мрежи за дишење удобно трчање тениски атлетски момчиња чевли

DEN 655.84

Достапно.

единствена ткаенина. Уникатен дизајн : Моден дизајн без значителен белег надвор, стабилна поддршка за обична и атлетска пригода. Горна мрежа за дишење - лесна поддршка и дишење што ја одржува ногата секогаш свежо и удобно. Прилики : Погодно за дневно, училишна, спортска класа, трчање, играње, одење, затворено, спорт, на отворено, патување, вежбање, вежбање, празно место. Затворање на кука и јамка : Ремените на детските патики се дизајнирани со кука и јамка, така што децата можат лесно да ги облечат и да ги соблечат чевлите. Не-лизгање и мека надворешна плоча : : Отпорна на лизгање Ева надворешна плоча направена од истегната гума е лесна, обезбедува амортизирање на влијанија, анти-пресврт, отпорен на абразија и анти-лизга. единствена ткаенина. Уникатен дизајн : Моден дизајн без значителен белег надвор, стабилна поддршка за обична и атлетска пригода. Горна мрежа за дишење - лесна поддршка и дишење што ја одржува ногата секогаш свежо и удобно. Прилики : Погодно за дневно, училишна, спортска класа, трчање, играње, одење, затворено, спорт, на отворено, патување, вежбање, вежбање, празно место. Затворање на кука и јамка : Ремените на детските патики се дизајнирани со кука и јамка, така што децата можат лесно да ги облечат и да ги соблечат чевлите. Не-лизгање и мека надворешна плоча : : Отпорна на лизгање Ева надворешна плоча направена од истегната гума е лесна, обезбедува амортизирање на влијанија, анти-пресврт, отпорен на абразија и анти-лизга. Вклучен пакет : Еден пар спортски чевли применливи сезона : пролет, лето, есен, зимско прицврстување : не лизгање, атлетски чевли со чипка и удобно абење за дишење на мрежата на горниот дел : горниот дел е изработен од материјални карактеристики на влакна од мрежа. Одење и трчање флексибилни стапала од надворешна плоча и не лизгање : Надворешната плоча има флексибилни жлебови можат ефикасно да се плашат и да го чуваат вашето дете безбедно. Функционални карактеристики : Дишењето 、 Удобно 、 апсорпција на шок 、 анти-лизгање 、 абење отпорна 、 мода. Совршен избор да се совпаднат со кој било спорт или секојдневно носење. Погодно за какви било прилики, како што се училиште, спортска класа, трчање, играње, одење, затворено, спорт, на отворено, патување, вежбање, вежбање, одмор итн.

Детали

Избор на клиенти