АЛТРА ЖЕНСКИ Ал0а5489 Ривера 2 Патни Чевли За Трчање
Свеж

АЛТРА ЖЕНСКИ Ал0а5489 Ривера 2 Патни Чевли За Трчање

DEN 959.84

Достапно.

Увезени. Гумен ѓон. Останете Фокусирани : Инженерските мрежести горни делови се лесни, дишат и подготвени за отворен пат. Удобно : средните стапала На Алтра ЕГО обезбедуваат одговорно, но меко возење, а кутиите за прсти на Нозете им овозможуваат на прстите да се релаксираат и да се шират природно. Притиснете Се : неутралната технологија на средниот ѓон на Внатрешниот Флекс ја зголемува флексибилноста и перформансите. Изградени За Вас : био потпетиците се дизајнирани да ја имитираат природната форма на човечката пета за непречена транзиција од пета до пети. Одете Понатаму : Избалансираната платформа за Амортизација ги става петицата и предната нога на исто растојание од земјата, што поттикнува слетувања со низок удар. Ривера 2 е тука за движење. Одликувајќи се со нашиот тенок облик на Стапало, Ривера 2 нуди вклопување на гушкање, истовремено дозволувајќи им на вашите стапала да седат природно на вашите патишта. Дизајниран со нашата пена Од среден ѓон Алтра ЕГО, овој патен чевел обезбедува меко, но одговорно возење и за почетникот и за експертот. Овој чевел е наменет за движење; како сакате. Нашата Избалансирана платформа за Амортизација ги поставува петицата и предната нога на еднакво растојание од земјата, поттикнувајќи подобро усогласување, подобра форма и слетување со низок удар. Овие жлебови слични на решетката во средниот ѓон се дизајнирани да обезбедат флексибилност и движење. Нашата удобност во Форма на Потпис им дава на вашите стапала повеќе простор да седат природно и е дизајнирана да ги реши биолошките разлики кај машките и женските стапала.

Детали

Избор на клиенти