COSORI 2 Парчиња Плех Сетови За Полесно Печење И Печење, Одговара ЗА CS130&засилувач;Co130 Воздух Фритеза Тостер Печка, Не-Стап Јаглерод-Челик, C130-TS
Свеж

COSORI 2 Парчиња Плех Сетови За Полесно Печење И Печење, Одговара ЗА CS130&засилувач;Co130 Воздух Фритеза Тостер Печка, Не-Стап

DEN 3.00

Достапно.

Опсег на Примена-се однесува САМО НА COSORI CO130-AO, CS130-AO и CS130-CFH печка за тостер за пржење со воздух (пребарување B07 W67 NQMN/B0895 G46 CG/B0895 GS9 NW/B08 FX4 BR51 за Печки). Кој Е Материјалот-фиоката за храна е изработена од челик и нелеплива обвивка, послужавникот за трошки е галванизиран Челик, бпа и пфоа бесплатно. Која Е големината-послужавник за Храна 14,1 x 11,9 x 1,2 инчи (L x W x H); послужавник за Трошки 14,1 x 11,9 x 1,1 инчи (L x w x H). За што служи-Овие додатоци се совршени за печење колачиња, колачи и други печива. Опсег на Примена-се однесува САМО НА COSORI CO130-AO, CS130-AO и CS130-CFH печка за тостер за пржење со воздух (пребарување B07 W67 NQMN/B0895 G46 CG/B0895 GS9 NW/B08 FX4 BR51 за Печки). Кој Е Материјалот-фиоката за храна е изработена од челик и нелеплива обвивка, послужавникот за трошки е галванизиран Челик, бпа и пфоа бесплатно. Која Е големината-послужавник за Храна 14,1 x 11,9 x 1,2 инчи (L x W x H); послужавник за Трошки 14,1 x 11,9 x 1,1 инчи (L x w x H). За што служи-Овие додатоци се совршени за печење колачиња, колачи и други печива. Косори Воздушна Корпа За Пржење C130-TS, компатибилна Со Cosori CS130-Ao/CO130-Ao Air fryer Тостер Рерна серија.

Детали

Избор на клиенти