Tfcocft Торта Штанд, Десерт Маса Дисплеј Во Собата, Овошје Десерт Дисплеј Плоча, коњ пустината животно шема
Свеж

Tfcocft Торта Штанд, Десерт Маса Дисплеј Во Собата, Овошје Десерт Дисплеј Плоча, коњ пустината животно шема

DEN 671.68

Достапно.

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см/12.5 во, Плочи 21 см/8.26 во и 24 см/9.44 во и 27 см/10.62 во. ● Материјал За Држач За торта : Плочата Е Изработена од Пластика, Централната Колона Е Изработена од Железо. € Овошје Десерт Дисплеј Плоча : Погоден За Прикажување На Кекс, Овошје, Крофни, Бонбони, Чоколадо и Други Десерти За Да Се Направи Споделување Повеќе Церемонијални! Тоа е Совршен Подарок за Пријателите и Роднините. € Чувство На Искуство : Материјалот е Сигурен и Издржлив. Доволно За Задоволување На Дневните Потреби. Одлично Е Да Ги Прикажувате На Свадби, Фестивали, Годишнини, Забави, Чајни Забави или Семејни Собири!. Откако Ќе Го Добиете Производот, Доколку Имате Какви било Прашања, Можете Директно Да Ме Контактирате, а јас Ќе Ви Одговорам во рок од 24 Часа и Ќе Ви Го Решам Проблемот. ● Нашите производи поддржуваат прилагодено. Можете да ја замените шемата на производот со која било шема што ја сакате. Само треба да ни дадете слики. ● Прилагодените производи се добар избор дали се користат или се даваат на роднини и пријатели. Бидејќи ова може да ја одрази вашата уникатност и внимателност. Вашите роднини и пријатели ќе ја почувствуваат вашата љубов и пријателство. ● Рачно Мерење, Ве Молиме Дозволете Мала Грешка во Големината. ● Боите Може Да Постојат Мала Разлика поради Различни Екрани.

Детали

Избор на клиенти