4 Круг Плус Светла &засилувач; 3 Круг
Свеж

4 Круг Плус Светла &засилувач; 3 Круг

DEN 238.08

Достапно.

?`+АТРАКТИВЕН ДЕКОР - Висок транспарентен акрилик направете ја оваа европа стилска торта стојат, идеално за разни настани како што се свадба , ангажман , роденден , забава , Божиќ итн. ?€НАДГРАДЕН ДИЗАЈН q-доаѓа со led стринг светлина како подарок за вас. Постојат некои дупки на работ на стојалиштето за кекси, опционално можете да ги извртувате жичаните светла за украсување на држачот за дисплеј за кекси. ?●ВРВЕН КВАЛИТЕТ● - штандот За Пециво е изработен од силен акрилик за храна со употреба на акрилна прачка со завртки наместо цевка за да се направи овој кекс да стои поправен и стабилен. Бакарната навртка која вградена во средината на секоја акрилна прачка може совршено да ја заштити прачката од оштетување по долга употреба. ?●ЛЕСНО ЗА СКЛОПУВАЊЕ● Лесна Акрилна Кула За Кекси Стојат Со супер проѕирни полици. Лесен е за ракување и лесен за склопување. Секој слој на држач за торта има мали дупки, така што лесно можете да нанижете светла на штандот за торта. Убав и практичен, можете да ја декорирате вашата сцена со апликации. ?●БЕЗГРИЖНА УСЛУГА за КЛИЕНТИ ● обезбедуваме 30 дена бесплатна услуга за враќање и замена, доколку имате какви било проблеми, ве молиме контактирајте не навреме, ние веднаш ќе ви помогнеме да ги решите сите прашања. Штанд за кекси Со Шарена Светлосна Жица има шарена низа светла како подарок за украсување на овој штанд за кекси за да ја направите забавата попривлечна Роденденот На Сите е незаборавен и драгоцен ден во нивниот живот. Ако го дознаете ова, размислете да им приредите изненадување, за да почувствуваат дека сте внимателни и топли.

Детали

Избор на клиенти