Вртлив Кабриолет Основен Штанд За Торта Од Багрем, Штанд За Свадбена Торта, Дрвена Торта означува Закуски и Десерти. Рустикална Торта Стојат За Кекси, А Рустикална ?
Свеж

Вртлив Кабриолет Основен Штанд За Торта Од Багрем, Штанд За Свадбена Торта, Дрвена Торта означува Закуски и Десерти. Рустикална

DEN 1.33

Достапно.

ПАТЕНТИТЕ со задоволство ќе ви служат. Се надеваме дека ќе уживате во Нашиот Штанд За Дрвена Торта! Ние бараме секогаш да го обезбедиме најдобриот можен производ за нашите илјадници клиенти по цена што е фер за сите. Димензии На Дрво Торта Стојат врвот 12 во х 1 во, Висока основа 3.25 во х 2.25 во, Широка основа 3.25 во х 1 Во Она Што Е Вклучено : дрво торта стојат врвот, 1 широка основа, 1 висока база, 1 Мрзливи сузан фабрика Нов Дизајн За Повеќекратна Употреба : Рачно Изработен Багрем Рустикален Свадбен Штанд Со опции За Повеќекратна употреба. Дрвените Штандови за Торта ви овозможуваат да се префрлите од украсување колачи со мазна Мрзлива Сузан во кревач за свадбена торта едноставно со замена на основата. Отстранете ја основата и тоа е совршена дрвена чинија за колачи, кекси, сирење или мали предјадења. Изработка : . Нашиот Штанд За Торта Од Багрем е изработен од врвно дрво Од Багрем и доаѓа со повеќе нозе за склопување од 1 чекор. Едноставно зашрафете ја повисоката нога и имате штанд за дрвена торта во фарма. Ниво нагоре : рустикалниот дрвен штанд за торта ви овозможува да го користите во различни прилики или настани. Лесно се префрлува помеѓу рустикална торта се залага за свадбени колачи на штанд за чаши или штанд за педастална торта. Декор : тркалезниот дрвен штанд за торта во фарма е со дијаметар од 11 инчи и ќе биде совршен додаток на рустикални украси за венчавки или декор на фарма. Ветете ви : Нашите Штандови За Дрвени Колачи се изработени од стручни столари и поминуваат низ обемни инспекции за да бидете сигурни дека ви е обезбеден квалитетен производ. Ако не ги исполнува вашите стандарди, не ги исполни ниту нашите. Ние ќе стоиме покрај нашите производи и ќе се грижиме за нашите клиенти.

Детали

Избор на клиенти