Стариот Свет Гранд Хотел Торта Штанд, 3 Нивоа, Декоративни, Полиран Сребрен Алуминиум, Лабава Раб Рак, Занаетчиски Финиш, Луксузен Стил, Пиедестал База, Над 1 1/2 Стапк?
Свеж

Стариот Свет Гранд Хотел Торта Штанд, 3 Нивоа, Декоративни, Полиран Сребрен Алуминиум, Лабава Раб Рак, Занаетчиски Финиш, Луксузен

DEN 3.00

Достапно.

САМО ПОКАЖЕТЕ Се додека е совршен За свадби, празнични прослави и многу повеќе специјални настани, овој луксузен штанд за торта е толку шик, дури и ќе го имате за забавни соири за викенд. ПЕТ ЅВЕЗДИ ФИНЕС Ја Прифаќаат елеганцијата на големите хотели и ресторани со нашиот Стар Свет Луксузен Штанд За Торта. ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА Над 1 1/2 Стапки Висока, ова извонредно парче се мери на следниов начин : 10 i x 10 is W x 19 H инчи. Лесната јамка за носење е со дијаметар од 2 3/4 инчи. ЗАНАЕТЧИСКА Изработена Екипа од фин сребрен алуминиумски никел, за ова парче лесно се грижи со миење во блага вода со сапуница и сушење на крпи. ПЕТ ЅВЕЗДИ ФИНЕС Ја Прифаќаат елеганцијата на големите хотели и ресторани со нашиот Стар Свет Луксузен Штанд За Торта. Подготвен за забава, овој штанд за торта е идеален за да ги воодушеви вашите гости со спектакуларен стил бидејќи стои во близина за сервирање. ЗАНАЕТЧИСКА Изработена Екипа од фин сребрен алуминиумски никел, за ова парче лесно се грижи со миење во блага вода со сапуница и сушење на крпи. Подготвен за забава, овој штанд за торта е идеален за да ги воодушеви вашите гости со спектакуларен стил бидејќи стои во близина за сервирање. Лесно се издвојува за чистење и складирање.ПЕТ ЅВЕЗДИ ФИНЕС Ја Прифаќаат елеганцијата на големите хотели и ресторани со нашиот Стар Свет Луксузен Штанд За Торта. САМО ПОКАЖЕТЕ Се додека е совршен За свадби, празнични прослави и многу повеќе специјални настани, овој луксузен штанд за торта е толку шик, дури и ќе го имате за забавни соири за викенд. Плочите секоја мерка се како што следува : плочата од прво ниво е 5 1/2, второто ниво е 7 3/4, а третото ниво е 10 инчи. САМО ПОКАЖЕТЕ Се додека е совршен За свадби, празнични прослави и многу повеќе специјални настани, овој луксузен штанд за торта е толку шик, дури и ќе го имате за забавни соири за викенд. ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА Над 1 1/2 Стапки Висока, ова извонредно парче се мери на следниов начин : 10 i x 10 is W x 19 H инчи. ВЕЛИКОДУШНО ПРОПОРЦИОНАЛЕН овој држач има 3 нивоа со елегантен врв на копчето и декоративна јамка. Од кујната, до дневната соба, до спалната соба, трпезаријата, домашната канцеларија, плакарот и градината : Нашите критериуми се удобност, квалитет, стил и вредност. ЗАНАЕТЧИСКА Изработена Екипа од фин сребрен алуминиумски никел, за ова парче лесно се грижи со миење во блага вода со сапуница и сушење на крпи. Лесната јамка за носење е со дијаметар од 2 3/4 инчи.

Детали

Избор на клиенти