Хемотон Торта Стојат Со Покритие Стакло Торта Купола Кекс Држач Служат Послужавник Чоколадо Бонбони Дисплеј Плоча ЗА Роденден Свадба Чај Партија Материјали 8 ИНЧИ
Свеж

Хемотон Торта Стојат Со Покритие Стакло Торта Купола Кекс Држач Служат Послужавник Чоколадо Бонбони Дисплеј Плоча ЗА Роденден

DEN 561.44

Достапно.

Овој штанд за торта со капак може да изолира, инсекти, муви и прашина од допир со вашата храна. Штандот за торта со купола е цврст, отпорен на абење и издржлив, овој практичен капак може да се користи долго време. Мултифункционалниот носач на торти може да ви обезбеди поголема удобност и да ја заштити вашата храна. Штандот за торта со капак може да се користи и за покривање на некои јадења. Неговата големина одговара на дел од мини садовите. Оваа чинија за торта со купола е изработена од висококвалитетни стаклени и керамички материјали и може да се користи долго време. Опис овој производ е послужавник за храна, кој е изработен од врвен керамички материјал, издржлив за долготрајна употреба. Цврсти и, заштитете ги колачите и другите десерти од комарци и летајте. Одлично за дома, ресторан и хотел. Еден од основните домашни материјали за секој дом. Карактеристики-Материјал : Керамика.- Големина : 6. 09Х6. 09Х4. 32во 15. 50Х15. 50Х11. 00см. 8. 06Х8. 06Х6. 09во 20. 50Х20. 50Х15. 50см.- изработени од висококвалитетни стаклени и керамички материјали и можат да се користат долго време.- Цврст, отпорен на абење и издржлив, овој практичен капак може да се користи долго време.- Оваа покривка за храна може да изолира, инсекти, муви и прашина од допир со вашата храна.- Мултифункционален, може да ви обезбеди поголема удобност и да ја заштити вашата храна од.- Може да се користи и за покривање на некои јадења. Неговата големина одговара на дел од мини садовите. Пакет Вклучувајќи 1 х Фиока За Храна 1 х Капак За Храна.

Детали

Избор на клиенти