Мултифункционална торба за пратички ручек со малку вода со вода за торба за ручек Организатор за ручек Држач за ручек
Свеж

Мултифункционална торба за пратички ручек со малку вода со вода за торба за ручек Организатор за ручек Држач за ручек

DEN 143.84

Достапно.

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Испратете го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Испратете го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Испратете го!. Боја : Како што се прикажува сликата (може малку да се разликува од сликата поради различен компјутер piexl). Големина : 23*19*16см Материјал : Оксфордска ткаенина. Малку-водни, лесни и лесни за носење, но не и изолирани. Постојат два мал џеб со внатре и надвор. Може да се користи како торба за ручек, торба за пикник, вреќа за измет или торба за купување. Боја : Како што се прикажува сликата (може малку да се разликува од сликата поради различен компјутер piexl). Големина : 23*19*16см Материјал : Оксфордска ткаенина. Малку-водни, лесни и лесни за носење, но не и изолирани. Постојат два мал џеб со внатре и надвор. Може да се користи како торба за ручек, торба за пикник, вреќа за измет или торба за купување. Изгледа едноставно, дарежливост, прекрасна и мода. Складирање е погодно и лесен за чистење и торба може да се свитка.

Детали

Избор на клиенти