Симпатична еднорози од ранец од торба за пелени од бајка со менување торби за девојчиња за девојчиња девојчиња девојчиња мама торба
Свеж

Симпатична еднорози од ранец од торба за пелени од бајка со менување торби за девојчиња за девојчиња девојчиња девојчиња мама

DEN 687.68

Достапно.

Совршени идеи за подароци/подароци за туширање за бебе, тоа е новороденото основно мора да има нова мајка/родители/бременост. Дизајн на рамно дно, застанете независно. (Погодна големина на просторот) : 1 x Главен простран оддел за облека, млеко, пелена и др. Лесен е, пространа и удобна за носење, погоден и за мајка и за тато кои одат на шопинг и патување. (Модерен дизајн и издржливи материјали : : Оваа торба за пелена е изработена од врвна ткаенина од твил, која е отпорна на абразија, дамка и солза. Внатрешниот простор. 2 x странични џебови за марамчиња, чадор, шише, итн. Со помош на засилени рабови на лентата и рачката на рамото, торбата со мама има подолг сервисен живот. (Повеќе од мама торба) : Унисекс дизајнот ја прави торбата за пелена убав избор и за мама и за тато, без оглед дека имате бебе или девојче.

Детали

Избор на клиенти