Меуфија Премиум Филц Кревет За Мачки Пештера И Пакет Играчки Од Волна
Свеж

Меуфија Премиум Филц Кревет За Мачки Пештера И Пакет Играчки Од Волна

DEN 639.84

Достапно.

ПАКЕТ на голема мачка пештера и 6 пакет на волна топки. МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Рачно Изработена Премиум Мачка Пештера од 100% Мерино Волна. Топол, пријатен и издржлив кревет за мачки за вашата прекрасна мачка и посебен допир до домашниот декор. Совршен за играње мачки, дремка, одмор, релаксација и спиење внатре или на врвот. ЗА МАЧКИ од СИТЕ ГОЛЕМИНИ : Пространо големо скривалиште за мачки со сите големини од мачиња до големи мачки. СТИМУЛИРА АКТИВНОСТ : овие издржливи играчки имаат дијаметар од 1,5 инчи, текстура и мирис на кои вашето маче нема да може да одолее. Совршен Подарок за саканите мачки и љубителите на мачки. НАПРАВЕНО СО ЉУБОВ : Рачно Изработена Премиум Мачка Кревет Пештера од 100% Мерино Волна. Совршен Подарок за саканите мачки и љубителите на миленичиња. Заштедете пари со нашите зделки. Удобен филц кревет за мачки пештера и Играчки Со Топка се собираат за да им помогнат на вашите миленици мирен сон за подобрено однесување и подобро здравје.

Детали

Избор на клиенти