НАДМОРСКА Височина Универзална Замена Делови За Тешко Преклопување Камион Кревет Тоно Капак-Заден Стегач, Т-Болт
Свеж

НАДМОРСКА Височина Универзална Замена Делови За Тешко Преклопување Камион Кревет Тоно Капак-Заден Стегач, Т-Болт

DEN 3.33

Достапно.

Вклучени : 2 парчиња*Дијамантска навртка, 2 парчиња* Предна Клешта, 4 парчиња* Задна Клешта/клуч, 6 парчиња* Т-Завртка. Фитмент : Одговара На Тврд Три-Преклопен Капак За Кревет За Тоно Или Тврд Капак За Кревет Со Четири Преклопни Камиони.Не За Низок Профил Тешко Преклопување Камион Кревет Тоне Покритие. Материјали : Изработени Од Најлонски стаклени влакна(PA66 GF30) и нерѓосувачки челик, издржливост и стабилност.Дел за заварување со Т-Завртки, добро изработен, цврст и сигурен, не е лесен за кршење. Употреба : Лесна инсталација, резервна копија за замена. Забелешка : ве Молиме погледнете го видеото за инсталација на задниот клип за да бидете сигурни дека делот одговара на вашето возило. Ако имате дополнителни прашања, слободно контактирајте ме. Забелешка : суровината на задниот стегач е најлонско стаклено влакно(PA66 GF30), кое има подобра цврстина од обичната пластика, но ќе биде малку бело кога ќе се обликува.Ова е бојата на најлонските стаклени влакна, а не проблемот со квалитетот.Нерѓосувачкиот челик во задниот стегач може да падне кога ќе го отстраните.Можете да го ставите и затегнете со Т-завртката. Доаѓа со домување. Доаѓа со домување.

Детали

Избор на клиенти