5 Парчиња Виножито Вештачка Кожа Листови Сјај Шарени Синтетичка Кожа Ткаенина за Шиење Занаети Приврзоци За Клучеви Изработка на Накит 8х12 Инчи
Свеж

5 Парчиња Виножито Вештачка Кожа Листови Сјај Шарени Синтетичка Кожа Ткаенина за Шиење Занаети Приврзоци За Клучеви Изработка

DEN 1.00

Достапно.

Пакет : мека синтетичка кожна ткаенина, 8 "X12"(21 CMX30 CM), 5pcs/сет, дебелината е околу 0,9 mm. Материјал : Листовите се изработени од мека кожна занаетчиска ткаенина,едната страна е шарена шема во боја на виножито, а другата страна е поддржана од памук. САМОСТОЈНИ Занаети : Погодно за сечење на различни парчиња за разни самостојни проекти, за правење обетки,лакови за коса, чанти, козметички кеси, футроли за мобилни телефони, синџири за клучеви, корици за книги, налепници за везење облека итн. Лесно За Сечење : може да се шие рачно или машински.Погодно за сечење на различни парчиња за разни самостојни проекти. Забелешка : сите наши листови се рачно исечени и малку ќе се разликуваат по големина,боите може да варираат помеѓу компјутерските дисплеи,поради самиот материјал,кожните чаршафи имаат лесен мирис,ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Име на предметот : Холографска Виножито Вештачка кожа ставка бр : XHT - 42114 Дебелина : 0,9 mm Подлога : боја поддржана Од памук : 5 Бои Употреба : Обетки,лакови за коса, чанти,козметички кеси, синџири за клучеви, корици за книги, налепници за везење облека итн.

Детали

Избор на клиенти