АУЕАР, 35 Пакет Памук Печатење Ткаенина Пакет Квадрати 9.8 х9. 8 Ватирање Шиење Цветни Пресечени Листови ЗА САМОСТОЈНО Шиење Бележник Ватирање Точка Шема
Свеж

АУЕАР, 35 Пакет Памук Печатење Ткаенина Пакет Квадрати 9.8 х9. 8 Ватирање Шиење Цветни Пресечени Листови ЗА САМОСТОЈНО Шиење

DEN 175.84

Достапно.

`+ГОЛЕМИНА на ПРОИЗВОДОТ памучна Ткаенина квадрати лист мери прибл.9,65-9,8 инчи секој лист. Памучна ткаенина квадрати лист се направени од 100% памук. ●ПАКЕТОТ СОДРЖИ 35 еез. Ја ОТСЕЧЕ машината.Пакетот од претходно исечени квадрати е убав за шиење. Убав асортиман на различно печатени, многу различни модели погодни за јоргани, навлаки за перничиња,мали чанти,играчки,кеси за монети,крпа за маса, навистина бесконечна листа на можности .Прекрасен дизајн, боја и текстура. Полка точки, ленти, гингам, отпечатоци, цвеќиња. ●УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА ако Не сте задоволни, слободно контактирајте не за замена или целосно враќање на средствата во рок од 30 дена.

Детали

Избор на клиенти