Африканска Чипка Ткаенина 7 Двор Со Шамија Швајцарска Чипка Ткаенина Најнови Суви Чипка Вез Африкански Памучни Ткаенини Швајцарски Воил Чипка Дубаи Стил 3L5141 Нигер
Свеж

Африканска Чипка Ткаенина 7 Двор Со Шамија Швајцарска Чипка Ткаенина Најнови Суви Чипка Вез Африкански Памучни Ткаенини

DEN 2463.84

Достапно.

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нигериска Ткаенина Од Тантела-Еколошка, Мека, Извезена , Многу деликатна и убава , е совршена за Модна Облека , Свадба, Забава и сл. Дизајн : оваа ткаенина изгледа Ретро, стилски и уникатно. Оваа ткаенина од чипка е мека и удобна, лесна за употреба и сечење како што сакате. ШИРОКА ПРИМЕНА : Африканската ткаенина може совршено да се користи за шиење фустани, мода, свадба, фустани, здолништа, шалови, шалови, шиење/ дизајнирање сопствена облека, завеси, чевли Од Африканска чанта, украси за домови, навлаки за перници, чаршафи, забави итн. Вие ќе бидете најмногу сјае во crowd.It е магијата на чипка, ве прават различни, но привлечни. ПОГОДЕН : ткаенина за везење од тантела погодна за моден дамски фустан, шал, наметки, венчаница, вечерен фустан, Дно На Здолниште и декорација на домот, прибор за глава, раб, додаток за чанти, капа, облека за кукли итн. декорација итн. Исто така идеален за разубавување на апликации за модна облека, занаетчиски проекти, додатоци, мебел за дома и многу повеќе. Прилика : употреба На африкански платнени материјали за Венчаница, Вечерен Фустан, Забава, Роденден, Невестински Фустан, Костим, Танцувачки Фустан, Домашен Декор, Мотив За Облекување, Каде И да замислите. Фустанот направен во Оваа Апликација За Чипка го прави вашиот изглед гламурозен и извонреден. ГАРАНЦИЈА за НАПЛАТА : задоволството на Клиентите е наш прв приоритет. Ако не сте задоволни со чипка ткаенина од дворот. Ние ќе ви ги вратиме парите за да ви обезбедиме задоволство. ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ!!!. Тип на ставка : африканска брокатна ткаенина, африканска ткаенина, африканска мрежна ткаенина од тантела,Везени ткаенини од тул чипка, Африканска Мрежеста Ткаенина Од Тантела,Ткаенина Од Чипка Од Светки, француска Ткаенина од Тантела; Швајцарска Ткаенина Од чипка Примена : Се Користи за костимот на сцената. Свадбените аранжмани.Декорации на облека.Направете или украсен фустан и сами рачно изработени материјали итн. Користете За Венчаница, Вечерен Фустан, Забава, Роденден, Невестински Фустан, Костим, Танцувачки Фустан, Домашен Декор, Мотив За Облекување, Каде И да замислите. Фустанот направен во Оваа Апликација За Чипка го прави вашиот изглед гламурозен и извонреден. Ве молиме нежно миење на рацете ладно и обрнете внимание да не допирате остри предмети. За Големината : ширина : 49"-51".

Детали

Избор на клиенти