Тих3л 12 Спакувајте Спортски Тренинзи, Тимска Пракса Дрес Спортски Елеци За Тинејџери Возрасни
Свеж

Тих3л 12 Спакувајте Спортски Тренинзи, Тимска Пракса Дрес Спортски Елеци За Тинејџери Возрасни

DEN 559.84

Достапно.

100% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Возрасни Големина 17 во (55 см) Градите х 25 Во (65 См) Должина. Тип : Секоја нарачка доаѓа во сет од 12 пини, секое пакување доаѓа само во едно обоено пакување. Изберете од 8 различни опции за привлечни бои. Ќе ви се допадне. Брзо и лесно се облекуваат и полетуваат, одлични се за фудбалски тренинзи. Пиновите отпорни на временски услови се дизајнирани со својства за брзо сушење за употреба во сите услови. Материјал : Произведен од лесен мрежен материјал што дише. Брзо сушење што значи дека е погоден за употреба во сите временски услови. Стил : Дишечки, лесен елек за обука за брзо сушење мрежа што овозможува слобода на движење. Анти-пилинг, Еколошки. ПИНИ ЗА ОБУКА НАПРАВЕНИ од ЛЕСНА и ЛЕСНА ЗА СУШЕЊЕ МРЕЖА : лесниот и вграден мрежен материјал што се користи во производството на овие фудбалски тренинзи гарантира дека можете да го користите целиот опсег на движење при усовршување на техниките. Дизајниран да му овозможи на телото да дише природно. Овие елеци за обука Дишат, брзо се сушат, Против пилинг, Еколошки.

Детали

Избор на клиенти