Катаку Сончогледи Поле Шише Со Вода Изолирани 16 мл Колба Од Нерѓосувачки Челик Термос Шише За Кафе Вода Пијалок Еднократно Широка Уста Вакуум Патување Кригла Чаша
Свеж

Катаку Сончогледи Поле Шише Со Вода Изолирани 16 мл Колба Од Нерѓосувачки Челик Термос Шише За Кафе Вода Пијалок Еднократно

DEN 383.84

Достапно.

Капацитет : 16оз 3. За ВЕЖБАЊЕ и НА ОТВОРЕНО-Одлично За секое активирање, патување, теретана, јога, велосипедизам, пешачење, кампување, спортување со топка, излети или едноставно останување хидрирани дома. Нашите шишиња со вода се обложени со симпатична завршница за печатење,шишиња со вода за повеќекратна употреба. - ЧУВАЈТЕ го пијалокот ладен и топол со часови со двојно ѕидно, изолирано шише со вода.

Детали

Избор на клиенти