Вакуум од кожа од не'рѓосувачки челик изолирана кригла ајкула термос шише со вода за топли и ладни пијалоци деца возрасни 16 мл
Свеж

Вакуум од кожа од не'рѓосувачки челик изолирана кригла ајкула термос шише со вода за топли и ладни пијалоци деца возрасни 16

DEN 399.84

Достапно.

Тежината е 335g, може да складира 500 мл вода, околу 17 мл. Зачудувачката чаша е погодна за вас кои се заслепуваат. Внатрешниот сад е изработен од двојно слој структура од не'рѓосувачки челик. Каков удобен начин да го најдете на прв поглед. Тој се истакнува во група обични чаши. Значи, ние ќе сториме се што можеме за да ги заштитиме вашите интереси.✔ [Одржување на температурата] - Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температурата на водата во вашата чаша неколку часа и има добар ефект на задржување на топлина и задржување на мразот. Дојдете и изберете! ! ! ★★★★★ - ★ Услуга по продажбата ★ Ако од која било причина не сте 100% задоволни од вашата стока, ве молиме известете ни за задоволително решение што го сакате и ние ќе работиме на тоа што е можно поскоро. Нашето верување е дека интересите на нашите клиенти се најголеми. Може да има некои суптилни разлики помеѓу боите на сликите и предметите. ★★★★★ - . ✔ [Висококвалитетни материјали] : Телото на тенџерето е изработено од не'рѓосувачки челик, а додатоците се изработени од PP материјали за храна. Можете добро да ја искористите оваа чаша во зима и лето. Може да се користи и како чаша од не'рѓосувачки челик за вода за пиење. ★ ЗАБЕЛЕШКА ★ Поради ефектите од осветлувањето, поставките за следење, итн. Ова е идеален термос да се стави во автомобил, работна торба, училишна торба или патување со вас. ★ Големина ★ Големината е 26*6,7 см.

Детали

Избор на клиенти