Преплетувачки срца Американски Оромо Ослободието предно знаме патувања кафе чаши со капаци изолирани чаши од не'рѓосувачки челик двојно wallидно шише со вода
Свеж

Преплетувачки срца Американски Оромо Ослободието предно знаме патувања кафе чаши со капаци изолирани чаши од не'рѓосувачки челик

DEN 335.84

Достапно.

Материјал за чаша за кафе : не'рѓосувачки челик. Дизајн : Чагите за кафе е двослоен, надворешната обвивка е отпечатена со PS пластика, а внатрешната лагер е изработена од 304 не'рѓосувачки челик. Големина : Криглата за патување кафе мери високи 7,6 инчи, ширина 2,3 инчи во основата и има врв со дијаметар од 2,8 инчи. Капацитетот на чашата е 380мл. Карактеристики : Секоја кригла кафе со капак со капакот што е докажан со прскање има вакуумска изолација со двојни wallидови за максимална можност за изолација. Лесно отворање на слајд за пристап до вашиот пијалок и да ги одржувате распрскувачите. Подарок : Изолираните шишиња со вода се погодни за многу прилики и можат да се користат за патување, забава и плажи. Уште повеќе е висококвалитетната кригла за кафе што може да се користи како Божиќ, Денот на благодарноста, Денот на таткото или подарокот за Денот на мајката за жени или родители. Материјал за чаша за кафе : не'рѓосувачки челик. Дизајн : Чагите за кафе е двослоен, надворешната обвивка е отпечатена со PS пластика, а внатрешната лагер е изработена од 304 не'рѓосувачки челик. Големина : Криглата за патување кафе мери високи 7,6 инчи, ширина 2,3 инчи во основата и има врв со дијаметар од 2,8 инчи. Капацитетот на чашата е 380мл. Карактеристики : Секоја кригла кафе со капак со капакот што е докажан со прскање има вакуумска изолација со двојни wallидови за максимална можност за изолација. Лесно отворање на слајд за пристап до вашиот пијалок и да ги одржувате распрскувачите. Подарок : Изолираните шишиња со вода се погодни за многу прилики и можат да се користат за патување, забава и плажи. Уште повеќе е висококвалитетната кригла за кафе што може да се користи како Божиќ, Денот на благодарноста, Денот на таткото или подарокот за Денот на мајката за жени или родители. Шишето за патувања со вода е лесно да се мие со рака. Ве молиме, не користете ја микробрановата печка за греење. Чашата има ефект на зачувување на топлина и зачувување на ладно, така што ќе можете да пиете на соодветна температура без оглед на лето или есен или зима. Може да уживате во омилениот пијалок долго време, Толку е одлично!.

Детали

Избор на клиенти