Чаша за ладилни хидро колба - пиво Seltzer може држач за изолатор
Свеж

Чаша за ладилни хидро колба - пиво Seltzer може држач за изолатор

DEN 2.67

Достапно.

Изолација на вакуумска изолација со двојни wallидови на Temp Shield. Мулти-употреба дизајнот работи како конзерва или ладилник за шише и чаша за пијалоци од 12 мл. Одговара на повеќето држачи за чаши. Флекс јака се заклучува во студ со привлечна вклопување за шишиња и лименки, или стабилизирање на багажникот. Направено со 18/8 про-одделение не'рѓосувачки челик. Изолација на вакуумска изолација со двојни wallидови на Temp Shield. Мулти-употреба дизајнот работи како конзерва или ладилник за шише и чаша за пијалоци од 12 мл. Одговара на повеќето држачи за чаши. Флекс јака се заклучува во студ со привлечна вклопување за шишиња и лименки, или стабилизирање на багажникот. Направено со 18/8 про-одделение не'рѓосувачки челик.

Детали

Избор на клиенти