Симпатична Јагуар Изолирани Тенок Може Кулер Печатени Може Кулер - Цртан Филм Изолирани Тенок Може Кулер
Свеж

Симпатична Јагуар Изолирани Тенок Може Кулер Печатени Може Кулер - Цртан Филм Изолирани Тенок Може Кулер

DEN 532.80

Достапно.

Симпатична Јагуар Одговара на повеќето 12 мл слаби високи лименки вклучуваат најпопуларни конзерви пиво,пиво шише,газирани пијалаци, пенливи селцер води. Со технологијата на вакуумска изолација со двојни ѕидови, уживајте во вашиот освежителен пијалок долго време. И ја запира кондензацијата од монистра од надворешната страна на ладилникот. Капацитет : 12 унци. Големина : 6,1 х 2,8 инчи. Печатени Е Дизајниран и печатени Во Калифорнија. Симпатичниот Јагуар е совршен за промотивни настани, занаетчиски забави и персонализација на домот. Настани каде што можат да бидат потребни ладилници : роденден, годишнина, свадба ,achен, диплома, дипломирање и прослава. Можете да ги користите и како едноставна чаша или капак за пијалоци. Густата топлинска изолација на нашите ладилници за конзерви овозможува најразновидно вклопување и тие го одржуваат вашиот пијалок ладен. Печатените добро се вклопуваат на лименки од 12 мл во тенок стил, газирани пијалаци и шишиња со вода со слична големина.

Детали

Избор на клиенти