Богатствата НА каролина Bb2191cc Американско Знаме и Џек Расел Териер Може Или Шише Гушкач, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина Перат Пијалок Ракав Гушкач Склопувачки И?
Свеж

Богатствата НА каролина Bb2191cc Американско Знаме и Џек Расел Териер Може Или Шише Гушкач, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина

DEN 95.84

Достапно.

Совршено Вклопување : Нашата Конзерва или Гушкач за Шишиња е дизајнирана цврсто да одговара на секоја стандардна конзерва од 12 унци, обезбедувајќи вашиот пијалок да остане на идеална температура. Уметнички Дизајн : Одликувајќи се со уметнички дела во целосна боја, трајно обоени, нашата конзерва гушка додава стилски талент на вашиот пијалок, истовремено обезбедувајќи дизајнот да остане отпорен на избледување. Издржлив и Перат : Изработен со висококвалитетна ткаенина од пена, нашиот гушкач за конзерви е издржлив, може да се пере во машина и лесен за одржување, што го прави совршен за редовна употреба. Гордо Направено во САД : Нашата Гушкачка За Конзерви или Шишиња е дизајнирана, печатена и сошиена во Соединетите држави, обезбедувајќи врвен квалитет и поддршка на локалните бизниси. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Џек Расел териер подароци, Џек Расел териер колекционерски предмети, Џек Расел Териер Хугер. Може Кулер-одговара 12 унца пијалок. Трајно обоен и отпорен на избледување. Нема да пукне и да се лупи. Одговара на лименки со сода безалкохолни пијалоци од 12 унци.

Детали

Избор на клиенти