ГИДЦГ Тава Од Нерѓосувачки Челик Со Капак И Странични Изливи, Индукциска Компатибилна Тава Од Нерѓосувачки Челик Тава Со Капак Капсула Дното,
Свеж

ГИДЦГ Тава Од Нерѓосувачки Челик Со Капак И Странични Изливи, Индукциска Компатибилна Тава Од Нерѓосувачки Челик Тава Со Капак

DEN 3.33

Достапно.

2020 Нов Мајфан Стоун Вок Без чад Нелеплива Тава Кинески Традиционален Железен Вок Промешајте-пржете железен Тенџере необложен здравствен вок. ●Температурата на маслото достигна 180 °C, а црвеникавата цевка беше темно црвена. Во тоа време, зеленчукот беше оставен, речиси и да немаше гасови, а хранливите материи не беа изгубени. ●Леплив и нелеплив заштитен слој на површината на тенџерето, отпорен на гребење и отпорен на абење преку посебен процес, така што нелепливите карактеристики се издржливи. €6cm продлабочување тенџере тело, поголем калибар, помоќна функција за готвење, полн со вештина во пржење и пржење. ●Дебел и тенок ѕид, добра магнетна пропустливост, брза, па дури и топлина, поефикасна и потрајна.

Детали

Избор на клиенти