ГИДЦГ Дебела Тава Без Чад Индукциски Шпорет На Кантина Шпорет На Гас Кинески Нерѓосувачки Челик За Домаќинство
Свеж

ГИДЦГ Дебела Тава Без Чад Индукциски Шпорет На Кантина Шпорет На Гас Кинески Нерѓосувачки Челик За Домаќинство

DEN 4371.20

Достапно.

не 'рѓосувачки челик, антикорозија, анти-' рѓа, силна отпорна на абење, безбедност и здравје. #Целокупниот четкан мат процес е погоден за секоја лопата за пржење. Транспарентен стаклен капак, сѐ заедно со темпото на модата, подобро набљудувајте ги садовите во садот. ♥ономски дизајн на рачката, лесен за добивање прсти, обработка на ладен челик, топлинска изолација, нелизгање, не жешка, силна и цврста, двојна заштита. Ако имате било какви прашања во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас. 2020 Нов Мајфан Стоун Вок Нелеплива Тава За Чад Кинески Традиционален Железен Вок Промешајте-пржете железен Тенџере необложен здравствен вокматеријал : нерѓосувачки челик дијаметар : 32смдептина : 9смхендл должина : 22смлид Тип : класификација на прекривка Од нерѓосувачки челик : карактеристики на бојата Од нерѓосувачки челик : Не е лесно да се ' рѓосува помалку чад, не е лесно да се лепи2020 Нови мајфан стоун Вок Без чад нелеплива тава кинески традиционален железен вок Промешајте-пржете железен тенџере необложен Здравствен вок.

Детали

Избор на клиенти