Nike Baby Bodysuits Baby 3 пакет
Свеж

Nike Baby Bodysuits Baby 3 пакет

DEN 2.00

Достапно.

100% памук. Затворање на привремено. Мека ткаенина и класичен дизајн им дозволуваат на малите да го започнат своето искуство во удобност со Nike Body Suit. Овој пакет вклучува 3 каросерии со кратки ракави за секојдневно покритие. Меките плетени ткаенини нудат обична удобност за секојдневно носење. ЛАП -рамената и прилепувањата за прицврстување по долниот дел на полите нудат брзо и лесно облекување. 100% памук. Мека ткаенина и класичен дизајн им дозволуваат на малите да го започнат своето искуство во удобност со Nike Body Suit. Овој пакет вклучува 3 каросерии со кратки ракави за секојдневно покритие.

Детали

Избор на клиенти