ThreadRock Edamommy & Soy Cute Bodysuit и женска маица за појавување на маици
Свеж

ThreadRock Edamommy & Soy Cute Bodysuit и женска маица за појавување на маици

DEN 2.33

Достапно.

100% памук. Затворање на привремено. Само миење на рацете. Thread Rock Exclusive, сет за совпаѓање на мама и бебе или ќерка. Унисекс Бодискут за новороденчиња, дизајниран за момчиња или бебешки девојчиња; Лап рамо за лесно вклучување; 100% чешлано памук со ринг -рингс; 1x1 бебето ребро; Затворање на три-SNAP. Teенски мета : Тенок женски погон со големина : работи мала, големина до 1-2 големини за полабава вклопување 100% чешлано памук со прстен; ткаенина се перат за да се минимизира смалувањето. * Women'sенска големина* (ширина x должина измерена во инчи) : S - 16,5 "x 25" / m - 17,5 "x 26" / l - 18,5 "x 27" / xl - 19,5 "x 28". Симпатична облека за храна со емамам со тематска облека што одговара на здрава исхрана мајка и нејзиниот мал син или ќерка од грав од соја. Exclusive Thread Rock, сет за појавување на мама и бебе. Достапно во избрани големини и бои.

Детали

Избор на клиенти