Bybycd Држач За Автобуски Картички Мултифункционален Специјален Ремен За Ткаење Лента За Мобилни Телефони Долги Ремени Приврзоци За Телефонски Ремени Рачно Ткаени
Свеж

Bybycd Држач За Автобуски Картички Мултифункционален Специјален Ремен За Ткаење Лента За Мобилни Телефони Долги Ремени Приврзоци

DEN 296.00

Достапно.

Тип : Мобилен Телефон Случај Јаже. Боја : прикажи како слики. Материјал : Ткаени појас+Метал. Големина : 36СМ. Список За Пакување : 1 Еез*Јаже. Боја : прикажи Како Слики Големина : 36см Тип : Мобилен Телефон Случај Јаже Материјал : Ткаени појас+Метал Пакување Листа : 1 Парчиња*Јаже Топол Совет : Ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, осветленоста на мониторот/контраст поставки итн, може да има некои мали разлики во бојата тон на фотографијата на веб страната и вистинската точка. Ако имате било какви прашања во врска со овој производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе го решиме проблемот за вас. Ви благодариме за купувањето!.

Детали

Избор на клиенти