ВИКДД Боемски Ориз Монистра Рачно Монистра Зглоб Анти-Загуба Персоналните Мобилен Телефон Јаже
Свеж

ВИКДД Боемски Ориз Монистра Рачно Монистра Зглоб Анти-Загуба Персоналните Мобилен Телефон Јаже

DEN 1113.60

Достапно.

Нанижани со цврсто најлонско јаже, не е лесно да се скршат. Деликатен синџир на мобилни телефони со различни модели. Случајната комбинација на разни монистра може да ги исполни барањата за совпаѓање на боите на вашите различни телефонски кутии и лесно можете да ги усогласите со вашата облека. Клучниот јаже е исто така прекрасен секојдневен додаток кој може да се совпадне со облеката за да ве натера да ја покажете својата младост. Како исклучителни подароци за вашите пријатели или семејство, сопруга, девојка, ќерка итн. Својства на производотматеријал : кристал; акрилик обем : прибл. 44см + 5см јаже : прибл. 6гусе : ременот за раце е доволно силен за да држи мобилни телефони, паричници, камери, приврзоци за клучеви, клучеви од автомобил, лесни електронски додатоци, чанти и други предмети.Клучниот јаже е исто така прекрасен секојдневен додаток кој може да се совпадне со облеката за да ве натера да ја покажете својата youthfulness.As исклучителни подароци за вашите пријатели или семејство, сопруга, девојка, ќерка итн.Нанижани со цврсто најлонско јаже, не е лесно да се скрши деликатниот синџир на мобилни телефони со различни обрасци.Случајната комбинација на разни монистра може да ги исполни барањата за совпаѓање на боите на вашите различни телефонски кутии и лесно можете да ги усогласите со вашата облека.Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-2 см.Деликатен синџир на мобилни телефони со различни модели.

Детали

Избор на клиенти