ТИТВА Пар Гира Мрена Неопренови Обложени Тежини 6/8/10/12/15 Фунта Сина
Свеж

ТИТВА Пар Гира Мрена Неопренови Обложени Тежини 6/8/10/12/15 Фунта Сина

DEN 221.28

Достапно.

КОНСТРУКЦИЈА : Железно јадро направено Од железо а48 одделение 20 потоа прецизно натопено во 3мм неопренови за безбедност и удобност. Материјал : Челик / Неопренови. Тежина на производот : 12ЛБ. 2 х Гира. Име На Предметот : Гира. РАЗНОВРСНА : Тегови нудат можност за таргетирање на одредени мускулни групи или добивање тренинг за цело тело ОБЛОЖУВАЊЕ на неопрен ЗА ПОДОБАР СТИСОК : Цврстата Облога Од Неопренови овозможува лесно држење и текстура што не се лизга за да не мора да се грижите дали тегови ќе ви се лизгаат од испотените раце.ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН ДИЗАЈН : Овие комплети со гира заземаат многу малку простор и можат да се наредат насекаде без да се грижите за тркалање, како резултат на нивната форма на шестоаголник. Внатрешноста е изработена од леано железо со силна, мат завршница.КОНСТРУКЦИЈА : Железно јадро направено Од железо од 20 Степени а48 потоа прецизно натопено во 3мм неопренови за безбедност и удобностмултифункционални ТЕГОВИ; Тегови Од Неопренови се идеални за прошетки, групни вежби, бодибилдинг, зајакнување на мускулите, ублажување на стресот, физикална терапија и други општи вежби.ТЕЖИНА НА ГИРА : Поединечни тежини 12 килограми ви овозможуваат да го менувате интензитетот на тренинзите. Исклучително за чекор аеробик.Име на предметот : Материјал Со Гира : Челик / Неопреносност : Големина На Пар Производ : 25 х 9,3 х 9,3 см / 10,1 х 3,7 х 3,7 Во Тежина на производот : 12лб2 х гира.

Детали

Избор на клиенти