Хаусутил Стаклени Чаши 2 комплети Со Капак И Широка Уста Чаши За Пиење Шолји За Чај Со Меурчиња Патување Шише За Пиење За Ледено Кафе Големи Бисерни Сокови Коктел Ле
Свеж

Хаусутил Стаклени Чаши 2 комплети Со Капак И Широка Уста Чаши За Пиење Шолји За Чај Со Меурчиња Патување Шише За Пиење За Ледено

DEN 285.44

Достапно.

2 Комплети Чаши За Пиење Вода Чаши За Ладен Сок Стаклени Чаши За Пијалоци Со Капаци Од Сламки. Овој вид бамбусов капак е погоден за употреба, има посилни перформанси на запечатување и може целосно да одговара на телото на теглата. Не треба да се грижите дали ќе не најдете соодветен капак. Чашата за смути за повеќекратна употреба со слама од нерѓосувачки челик може да ја замени чашата боба и сламата доживотно. Погоден за џем, желе, мед или меласа, мед, коктели, самостојни магнетни зачини, конзервирано овошје. Дизајниравме безбедно пакување за секое стаклено шише и ќе ви биде доставено во најдобра состојба. исто така, добра идеја да изберете еден за себе на родендени, Денот на Благодарноста, Божиќ, годишнини или како подарок за вашите љубители На Боба. Опис 2 Комплети Чаши За Пиење Вода Чаши За Ладен Сок Стаклени Чаши За Пијалоци Со Капаци Од Сламки Карактеристики-Материјал : Стакло, Пакет Од Дрво, Вклучувајќи 2 парчиња х чаши 2 парчиња х сламки 2 парчиња х капаци.

Детали

Избор на клиенти