Leewoth 30 парчиња бел пластичен кабел прозорец со прозорец, копчиња за слепи кабелки, влечете го крајот за римските нијанси занаетчиски занаети, ролетни копчиња за бел
Свеж

Leewoth 30 парчиња бел пластичен кабел прозорец со прозорец, копчиња за слепи кабелки, влечете го крајот за римските нијанси

DEN 0.33

Достапно.

Висококвалитет : Пластичните кабелки се изработени од еколошки и крути пластични, безбедни и издржливи долго време со употреба. Список на пакување : пакет од 30 парчиња копчиња за копчиња за бела боја. Големина : 1 "x 5/8" (25.4x16.5 mm) (L*W), Држава дупка : 2,5мм во дијаметар. Лесно за инсталирање со DIY : работи добро со 0,9мм, 1,2мм, 1,4мм, 1,6мм, 1,8мм, 2,0мм 2,2мм, димензии на низа од 2,4 мм. Широка примена : Копчињата за влечење на кабелот се погодни за повеќето прилики, како што се ролетни со кабелски прозорци, поправете римски нијанси, алуминиумски слепи, исто така за вентилаторите на таванот или лесните украси итн. Висококвалитет : Тасловите со пластични кабели се изработени од еколошки и цврста пластика , безбедни и издржливи долго време со употреба. Список на пакување : пакет од 30 парчиња копчиња за копчиња за бела боја. Големина : 1 "x 5/8" (25.4x16.5 mm) (L*W), Држава дупка : 2,5мм во дијаметар. Лесно за инсталирање со DIY : работи добро со 0,9мм, 1,2мм, 1,4мм, 1,6мм, 1,8мм, 2,0мм 2,2мм, димензии на низа од 2,4 мм. Широка апликација : Копчињата за влечење на кабелот се погодни за повеќето прилики, како што се ролетни со кабелски прозорци, поправка на римски нијанси, алуминиумски слепи, исто така за вентилатори на таванот или лесни украси и др. Занаети за занаети за занаети.

Детали

Избор на клиенти