Нова унија #1 .1447-.1798 O.D. HSG Taper Pin Reamer Spiral 3 Flute .1447- .1798-MB11980BJ2
Свеж

Нова унија 1 .1447-.1798 O.D. HSG Taper Pin Reamer Spiral 3 Flute .1447- .1798-MB11980BJ2

DEN 2.67

Достапно.

Вие го купувате сликарството. Sold By M & J Tooling Llcdayton, Ohioproduct Спецификации : Состојба : Дијаметар за новости : #1 .1447-.1798 "Производител / Бренд : Унионски јазик за вашиот бизнис! Локација : WB11-1-2-4.

Детали

Избор на клиенти