PlayTex нежни редовни тампони за апсорпција 8 еа
Свеж

PlayTex нежни редовни тампони за апсорпција 8 еа

DEN 0.67

Достапно.

Play Tex Gentle Glide Tampons имаат уникатен дизајн кој се отвора подеднакво наоколу. Може да се потпрете на заштита и неверојатна удобност! 360 Заштита и неверојатна удобност со уникатен двослоен, дизајн на вкрстена подлога што се отвора подеднакво наоколу.

Детали

Избор на клиенти