Tervis Троен Ѕид Гај Харви Изолирани Тамблер Чаша Држи Пијалоци Ладно &засилувач; Топла, 30oz-Нерѓосувачки Челик, Рак На Дојка Свест Желки
Свеж

Tervis Троен Ѕид Гај Харви Изолирани Тамблер Чаша Држи Пијалоци Ладно &засилувач; Топла, 30oz-Нерѓосувачки Челик, Рак На Дојка

DEN 1.67

Достапно.

Печатени со еколошки мастила од растително потекло или прашок обложени со материјал без БПА директно на нерѓосувачката површина. Тамблерите вклучуваат капак без БПА, отпорен на истекување, лесен за чистење и лесно затворање. Тројната изолација ја намалува кондензацијата и го одржува вашиот пијалок топол до 8 часа или ладен до 24 часа (внимавајте со топли течности). За најдобри резултати, рачно миење со сапун, вода и сунѓер без гребење. Тамблери и шишиња од нерѓосувачки челик имаат ограничена 5-годишна гаранција, Се Направени Во Кина и печатени во Венеција, ФЛ.

Детали

Избор на клиенти